-45%
NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1
1,790 ден999 ден
Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата...
-36%
Ретровизор со двонасочна HD камера
1,990 ден1,290 ден
Што е HD Double Car camera?Добивате подобар и поголем ретровизор, кој има вграден екран и се уклучува по...
-51%
TREQA BC-T2 - Држач за телефон
399 ден199 ден
Поставете го држачот на вентилационите излези во вашиот автомобил и имајте прегледност и пристап до вашиот смартфон.
-54%
Advanced FHD - Камера за во автомобил
1,490 ден699 ден
Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.Осигурајте се себеси и...
-48%
Систем со сензори за паркинг
1,890 ден999 ден
Паркинг систем со 4 сензори - превенција против оштетувања на автомобилот и ја зголемува безбедноста на патниците.Паркинг сензорот...
-38%
Sport Action Camera - Спортска камера
1,590 ден999 ден
Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени...
-47%
Laser Level Pro 3 - Мулти функционална алатка за мерење
Fixit - Мулти функциона алатка за мерење! Доколку Ви е потребно да ја измерите должината или степенот на...
Напон: 230-240V~50HzЈачина: 900WВртежи: 12.000 rpm во празен одОсовина: M142 додатни положби за рачкатаГолемина на диск: Ø 125 mmДимензии...
2,690 ден
Ударна бормашина  Iskra Z1J-DD24-13B900 W јачина3000 rpm во празен одПроменлив и подесив футер од 1,5 до 13 mmВариабилна...
1,999 ден
Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и...
2,190 ден
Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива...
1,290 ден
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна и бела бојаДолг кабел, гајка...
5,630 ден
3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W11 ребра за греење24ч тајмер 2 години гаранција...
-20%
SENCOR Грил SBG 3050SS
3,490 ден2,799 ден
Боја: иноксМоќност на грејачот: 1.800 WНелепливи плочи за скараЛесен и преносливГи исполнува условите за здраво печење (без масло)3...
4,290 ден
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид...
-27%
Dynamic 2579 - Кварцна греалка
1,090 ден799 ден
- Моќност: 400W / 800W / 1200W- 3 степени на моќност- Исклучување при пад- Рачка за носење- Гаранција:...
-24%
Dynamic 2573 - Кварцна греалка
1,690 ден1,299 ден
Карактеристики на производот:Моќност: 500 W / 1000 W / 1600 W3 степени на моќностИсклучување при падВентилаторЛадно куќиште1 година...
-35%
Dynamic 7482 - Конвектор греалка
2,300 ден1,499 ден
Моќност: 750W/1250W/2000WРотационен прекинувачДимензии: 600*390Прилагодлив термостатотБезбедно термичко исклучувањеЗаштита од прегревањеИндикаторско светлоВградени рачки за носење24-часовен тајмерМетален дизајнГаранција: 1 година
-26%
Dynamic 7480 - Панелна греалка 2000W
3,999 ден2,999 ден
Моќост: 2000WДимензии: 965*130*470Гаранција: 1 годинаСамостојна или монтирана на ѕидСо далечински управувачПрилагодлива контрола на термостатотЗаштита од прегревањеIP24 водоотпоренАлуминиумски елемент...
-74%
Машина за шиење
1,890 ден499 ден
Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење Работи...
-81%
Touch Me Организер за четки и паста за заби
999 ден199 ден
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките...
-51%
Блутут слушалка
699 ден349 ден
Блутут слушалка која ви нуди целосна безжична слобода. Дизајнирана е во минималистички стил што ви овозможува комотно искуство...
-51%
Преносна електрична сушара за алишта Air-O-Dry
3,990 ден1,990 ден
Сушарата Air-O-Dry е брз и лесен начин за сушење на целата облека. Само закачете ја облеката во сушарата,...
-43%
Магичен фенер GloveLite
699 ден399 ден
GloveLite е Вашиот нов омилен фенер кој никогаш нема да го испуштите од рака! Не трошете си го...
-45%
1,790 ден 999 ден
-36%
1,990 ден 1,290 ден
-51%
399 ден 199 ден
-54%
1,490 ден 699 ден
-48%
1,890 ден 999 ден
-38%
1,590 ден 999 ден
-47%
1,299 ден 699 ден
4,999 ден
2,690 ден
1,999 ден
2,190 ден
1,290 ден
5,630 ден
-20%
3,490 ден 2,799 ден
4,290 ден
-27%
1,090 ден 799 ден
-24%
1,690 ден 1,299 ден
-35%
2,300 ден 1,499 ден
-26%
3,999 ден 2,999 ден
-74%
1,890 ден 499 ден
-81%
999 ден 199 ден
-51%
699 ден 349 ден
-51%
3,990 ден 1,990 ден
-43%
699 ден 399 ден
Spinner