-67%

Држач за салветки во форма на цвет

Код на Производот: PM83

Достапност:Има на залиха

299 ден 99 ден 99
Идеален изум за да ги изненадите гостите при секој повод. Едноставно преклопете ја салветката во триаголник и ставете ја во отворот на стеблото и звртете.
Во зависност од начинот на формирање на триаголниот и типот на салветката ќе може да создадете роза, лале или пак каранфил.

Сетот доаѓа со 4 држачи и комплет салветки.