199 ден
-34%
Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка
Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно...
-39%
Штитник за врати и прозорци
490 ден299 ден
Доколку сеуште размислувате како да ги заштитите вратите и прозорците, ние го имаме идеалното решение за Вас. Овие...
599 ден
 Иновативна и практична алатка. Иделана за стари лица кои имаат потешкотии со наведнување, може да се користи за собирање на...
-31%
Штендер со 3 Полици и Тркала
Уникатен комбиниран штендер-сталажа со три полици и тркала, со кој облеката секогаш ќе ви биде на дофат, а...
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
249 ден
Идеално за употребување во фризерски салони, во градина за наводнување, за чистење и сл. Меко и лесно притискањe...
-16%
Шах - Магнетен (47x40см)
999 ден845 ден
Високо квалитетен голем магнетен шах за играње со фигури за шах и пулови за дама.Одлично за забава, дружење...
-22%
Четки за Тоалет(сет4)
369 ден289 ден
сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид. Сетот...
Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот миленик. Четката е...
-22%
Четка за Прашина
189 ден149 ден
Оваа четка за прашина може да ја користите за одстранување на прашината во вашиот автомобил а и во...
-40%
Четка за Отстранување Влакна
199 ден120 ден
Четка за отстранување влакна. Доста практичен производ со кој лесно ќе ги отсранете влакната од алиштата, гарнитурата, фотелјата,...
-34%
Четка за миење садови
599 ден399 ден
Повеќенаменска четка за миење садовиИма рачка со ергономски дизајн за удобно користење, на самата рачка има  пластичен резервоар...
Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање. Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни...
-51%
Четкa за чистење венецијански ролетни
599 ден299 ден
Четкичката за чистење венецијански ролетни е брилијантна за сите видови ролетни, алуминиумски, дрвени, пластични и слично. Отстранува нечистотија...
-13%
Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда
Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда)....
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
2,490 ден
Ултра практичен и модерен фиокар, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел...
-11%
Финансиски планер
999 ден899 ден
Креативен планер кој ќе Ви помогне да ги креирате, организирате Вашите финансии и да Ви помогне да заштедите....
399 ден
499 ден
  Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новата иновативна супер...
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
-26%
Универзална помошна носилка
399 ден299 ден
Практична, издржлива и уникатна носилка за се што Ви е потребно. Со голема леснотија ќе можете да пренесувате...
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
-38%
Термос од не’рѓосувачки челик
799 ден499 ден
Термос шише направено од нерѓосувачки челик што ја одржува течноста топла или ладна неколку часа. Шишето има практичен...
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 77 до 250cm. Практична и ефикасна,...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
999 ден
699 ден
1,990 ден
Овој тајмер е дизајниран да наводнува според однапред одредена програма, можете да го определите денот, времето на наводнување...
-34%
Стоечка закачалка (Црна)
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
-34%
Стоечка закачалка
1,190 ден790 ден
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.Доста...
Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј. Изработен од висококвалитетни материјали, мал и...
Заборавете на затнатите одводи, преполните цевки и непријатните миризби од Вашиот одвод со новата технологија на ензимски био-стапчиња...
2,690 ден
Повеќенаменса метална сталажа на 4 нивоа. Можете да ја поставите во бања, кујна, канцеларија,тераса или ходник. Уникатен дизајн...
-31%
Сталажа за Обувки - 4 Нивоа
499 ден349 ден
Ултра практична, универзална сталажа за обувки со 4 нивоа. Изработена од метал (цеви) и цврста ABS пластика (странични...
1,790 ден
Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.  Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба....
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
299 ден
Четката за тело е изработена од еколошки, нетоксичен и издржлив силикон, мека и удобна, похигиенска е од луфа,...
-38%
Силиконска Четка за Тоалет
290 ден180 ден
Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.Рачката и постолјето на...
-67%
Сијалица против инсекти
899 ден299 ден
Решете се од комарците и другите досадни инсекти кои константо Ви сметаат кога сакате да уживате на тераса...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-34%
Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење
Неверојатно практичен и функционален самоцедечки џогер за влажно и суво чистење. Изработен е од метал и многу цврста...
Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен. Саксиите се толку...
750 ден
Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.Саксиите се толку убаво...
490 ден
Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
199 ден
-34%
149 ден 99 ден
-39%
490 ден 299 ден
599 ден
-31%
1,300 ден 900 ден
-37%
299 ден 190 ден
249 ден
-16%
999 ден 845 ден
-22%
369 ден 289 ден
-22%
189 ден 149 ден
-40%
199 ден 120 ден
-34%
599 ден 399 ден
480 ден
-51%
599 ден 299 ден
-13%
549 ден 480 ден
-91%
499 ден 49 ден
2,490 ден
-11%
999 ден 899 ден
399 ден
0 ден 499 ден
199 ден
-26%
399 ден 299 ден
399 ден
-38%
799 ден 499 ден
290 ден
550 ден
350 ден
999 ден
699 ден
1,990 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
3,990 ден
149 ден
2,690 ден
-31%
499 ден 349 ден
1,790 ден
90 ден
299 ден
-38%
290 ден 180 ден
-67%
899 ден 299 ден
-56%
450 ден 199 ден
-34%
599 ден 399 ден
750 ден
750 ден
490 ден
-12%
449 ден 399 ден
Spinner