Мултинаменска четка за чистење Brush power

Код на Производот: magicnacetkapowerbrush

Достапност:Има на залиха

399 ден 99 ден 99

Чистењето на Вашата облека, чевли и на секаков вид површини никогаш не било полесно, благодарение на уникатната и мултинаменска четка за чистење што овозможува длабинско чистење на секаков вид дамки и нечистотии.

Со својот уникатен и иновативен дизајн, ви овозможува да ги исчистите сите површини, облека, чевли и што и да посакате во само неколку минути.

1.Се што треба да направите е ја наполните четката за чистење со средство по ваш избор.

2.Со помош на копчето што се наоѓа на горната страна од четката лесно ќе можете да пропрскате таму каде што сакате да исчистите.

  1. Почнете да правите движења во хоризонтална и вертикална насока на местото за чистење
  2. Со магичниот дел, направен од специјални ситни влакненца што ги содржи самата четка, ќе имате блескава и чиста облека или површина за само неколку минути.

Самата четка е изработена од високо квалитетна ABS пластика што овозможува долготрајност и квалитет.

Идеална е за чистење на секаков вид облека, ситните влакна кои ги содржи четката се приспособени да ги исчистат сите видови материјали, дури и најосетливите.

Чевлите можат да се претворат во штотуку купени, со само неколку секунди чистење со овој магичен производ.

Одлична е за чистење на Вашата облека доколку во домот имате милениче и тоа е главниот виновник за големата количина на влакна.

Направете подот да заблеска и да биде во одлична состојба, благодарение на овој уникатен и мултипрактичен производ.

На себе содржи специјална рачка за закачување, мала е и воопшто не зафаќа простор, ќе можете лесно да и го најдете местото за складирање во домот.

Исто така и да ја земете секаде со Вас, кога патувате, кампувате и сл.

Димензии на четката: 12x7cm