290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
-51%
Кујнска алатка за сецкање
399 ден199 ден
Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит...
-40%
Даска за сервирање кружна со прибор
1,790 ден1,090 ден
Уникатна кружна даска за сервирање со прибор.
-34%
Даска за сервирање со прибор
1,190 ден790 ден
Уникатна даска за сервирање со прибор.
Детско шише за пијалоци со цефка за пиење, изработено од цврста ABS пластика. Шишето е со капацитет од...
-26%
Машинка за Сецкање - NicerDicer+
799 ден599 ден
Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus. Задолжителна алатка за сите оние што го...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 44 x 30...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 37 x 26...
150 ден
Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.Затварачот е во форма на капачка за шише со опција...
-13%
Даска за Сервирање - Бамбус (49x15см)
490 ден430 ден
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од...
-21%
Дозер за Масло и Оцет - Со Прскалка
249 ден199 ден
Дозер за масло и оцет, со прскалка за прецизно дозирање. Распрскувачот се наоѓа на капачката од дозерот која...
-51%
Мултифункционален организер Behind the Door
399 ден199 ден
Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн....
299 ден
Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со...
-39%
Држач за ќеси
129 ден79 ден
 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и...
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
499 ден
Одмрзнете ја Вашата храна пет пати побрзо, сега со новата магична даска за одмрзнување која постои за да...
-17%
Алатка за лупење
299 ден249 ден
Мала и моќна кујнска алатка за лупење.  Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.  Брзо...
299 ден
Неверојатно практична алатка, неопходна за секоја кујна! Лажицата е изработена од квалитентна нетоксична пластика, на самата лажица од...
249 ден
Цедалката е во форма на голема лажица, изработена од висококвалитетни материјали, отпорна на високи температури, со долга рачка...
290 ден
-51%
399 ден 199 ден
-40%
1,790 ден 1,090 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
200 ден
-26%
799 ден 599 ден
520 ден
430 ден
150 ден
-13%
490 ден 430 ден
-21%
249 ден 199 ден
-51%
399 ден 199 ден
299 ден
-39%
129 ден 79 ден
-91%
499 ден 49 ден
-56%
450 ден 199 ден
499 ден
-17%
299 ден 249 ден
299 ден
249 ден
Spinner