-40%
Даска за сервирање кружна со прибор
1,790 ден1,090 ден
Уникатна кружна даска за сервирање со прибор.
-34%
Даска за сервирање со прибор
1,190 ден790 ден
Уникатна даска за сервирање со прибор.
-34%
Монтажен Организер за Чешма (Инокс)
299 ден199 ден
Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе...
-40%
Нано Гума-(Ролна 1 метар)
250 ден150 ден
Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички...
-32%
Ренде за Пермезан
190 ден130 ден
Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.Рендето е изработено од инокс,а рачката...
Кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS пластика....
250 ден
Оваа метална закачалка со 12 куки може да ја монтирате на Вашите висечи во кујната или во вашиот...
200 ден
Ако ви се затне одводот не мора да викате мајстор туку само е потребно да го имате овој...
-26%
Машинка за Сецкање - NicerDicer+
799 ден599 ден
Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus. Задолжителна алатка за сите оние што го...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 44 x 30...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
249 ден
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или...
-26%
Мултинаменска Кујнска Ножица
199 ден149 ден
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти...
-54%
Алатка за сецкање јајца
149 ден70 ден
Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика. Има два начини на сечење за добивање различни...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 77 до 250cm. Практична и ефикасна,...
-28%
Дрвена Оклагија - За Обликување Тесто
249 ден180 ден
Дрвена оклагија за обликување тесто.Фино обработена од квалитетно дрво. Димензии: 42 x 4.5cm
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 37 x 26...
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
150 ден
Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.Затварачот е во форма на капачка за шише со опција...
-13%
Даска за Сервирање - Бамбус (49x15см)
490 ден430 ден
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од...
-12%
Кујнска Алатка за Сечење Тесто - За Форма Ленти
Иновативна кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS...
-29%
Кујнски сад 3 во 1
350 ден250 ден
Мултинаменски сад, изработен од цврста и квалитетна пластика со ѕидови изработени од гума. Ѕидовите од садот се гумирани...
-26%
Микрофибер Крпа - Сет/4
199 ден149 ден
Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа...
490 ден
Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити...
-17%
Организер за во Садопер
179 ден150 ден
Иновативен организер за во садопер.Изработен од високо квалитетна ABS пластика.Одличен прозвод за во секоја кујна, служи за подредување...
-34%
Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка
Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-29%
Острилка за Ножеви
349 ден249 ден
Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.Изработена од високо...
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
-31%
Кујнска Вага - До 5кг
499 ден349 ден
Дигитална кујнска вага до 5 килограми. Изработена од цврста пластика. Димензија: 16 x 23 cm
-31%
Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови
649 ден449 ден
Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.Лесно и едноставно, со само...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
80 ден
Мултинаменска Алатка - Нож која може да јасе користи за овошје и зеленчук.А посебно е погодно за зелка....
-21%
Држач за Сапун - Во Форма на Лист
99 ден79 ден
Држач за сапун со исцедување, во форма на лист. Изработено од цврста пластика, со држач на вакумско залепување....
-13%
Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда
Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда)....
-13%
Ротирачка Сталажа(25,5см)
399 ден350 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-5%
Алатка за сецкање лук
199 ден190 ден
Иновативна алатка за лесно и безбедно сецкање лук. Оваа алатка претставува стоп за ризиокот од сериозни повреди при...
-32%
Рачна вага
249 ден170 ден
Рачна вага до 25 кг.    
Сега може да ја поправите секоја голема или мала пукнатинка, благодарение на мултифункционалното лепило. Силното лепило е одлично...
-58%
Магични марамчиња за апсорбирање на боја при перење алишта
Кажете крај на обоената и уништена облека!! Од сега достапни само за Вас, новите магични марамчиња кои благодарение...
299 ден
Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со...
-51%
Кујнска алатка за сецкање
399 ден199 ден
Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит...
-39%
Држач за ќеси
129 ден79 ден
 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и...
350 ден
Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се...
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
Организирајте го местотo во фрижидерот или замрзнувачаoт со Refrigerator storage box. Со фиоката за скалдирање ќе го максимизирајте...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
499 ден
Одмрзнете ја Вашата храна пет пати побрзо, сега со новата магична даска за одмрзнување која постои за да...
-40%
1,790 ден 1,090 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-34%
299 ден 199 ден
-40%
250 ден 150 ден
-32%
190 ден 130 ден
250 ден
200 ден
-26%
799 ден 599 ден
520 ден
90 ден
249 ден
-26%
199 ден 149 ден
-54%
149 ден 70 ден
550 ден
-28%
249 ден 180 ден
430 ден
290 ден
150 ден
-13%
490 ден 430 ден
-12%
349 ден 310 ден
-29%
350 ден 250 ден
-26%
199 ден 149 ден
490 ден
-17%
179 ден 150 ден
-34%
149 ден 99 ден
-12%
449 ден 399 ден
-29%
349 ден 249 ден
-37%
299 ден 190 ден
-31%
499 ден 349 ден
-31%
649 ден 449 ден
350 ден
80 ден
-21%
99 ден 79 ден
-13%
549 ден 480 ден
-13%
399 ден 350 ден
199 ден 190 ден
-32%
249 ден 170 ден
299 ден
-58%
349 ден 149 ден
299 ден
-51%
399 ден 199 ден
-39%
129 ден 79 ден
350 ден
-91%
499 ден 49 ден
499 ден
-56%
450 ден 199 ден
499 ден
Spinner